Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-07-13

Hello, friends

Publikuota: Be temos

Mąsčiau, kad būtų gan neblogai pradžiai papasakoti ką nors tokio įdomaus, originalaus. Bet į galvą lenda tik visokios banalybės.

Tad.. Nuo to ir pradėsiu. Let’s start!

Visų pirmiausia, kaip ir visi čia rašantys, dar prieš šį pirmąjį įrašą turėjau minčių apie “blog’ą”. Bet tai buvo tiesiog:

- Hm, būtų visai įdomu pabandyti. Bet.. Ką gi aš rašyčiau?

Tada, klausimas likdavo paliktas ir neatsakytas. O mintys tiesiog išskrisdavo kažkur toli su vėjeliu. Bet, kaip suprantate, aš čia. Kažkas nutiko. Bet, kas?

Trumpai papasakosiu, apie tą  įvykį nulėmusį mano atėjimą čia.

Sėdėjau ant sofkutės ir galvojau, damn, kaip man nuobodu. Ką galima veikti tokiomis lietingomis dienomis.. Ir pagalvojau, jog vienintelis išsigelbėjimas yra - kompiuteris. Ne, aš iš kart nebėgau jo įsijungti. Skyriau sau kelias minutes pagalvoti, ką aš veiksiu su juo. Ir staiga mano mintys užkliuvo už žodžio -  blog’as. Ir vėl. - Ką gi aš rašyčiau? - apie savo gyvenimą tikrai ne, nes realiai tai įdomu tik man. Apie sportą? - ne, nieko beveik neišmanau. Apie muziką? - Na ne, ne man. Tuomet pamaniau, tai galbūt apie tai kas man yra įdomu? Savaime aišku, apie tai ir reikėtų rašyti. Bet deja, į šį klausimą man atsakyti buvo nelengva.

Užtrukau kokias 2 kankinančias minutes, kol supratau, jog mane iš tikrųjų domina tiesiog žmonės ir : netikėti jų išpopuliarėjimai, super laimėjimai, krečiamos nesąmonės ir visas kitas panašus jovalas. Apie kurį ir žadu rašyti.

Žinoma, jei tik bus bent šioks toks susidomėjimas, kurio aš tikrai lauksiu :)

Patiko (0)


Atgal į: Hello, friends